Heijmans Nederland

Heijmans Nederland

W firmie Heijmans bezpieczeństwo jest najważniejsze

W firmie Heijmans bezpieczeństwo jest najważniejsze, pracujemy wyłącznie bezpiecznie, innych prac nie wykonujemy.

Rozmawialiśmy z panią Mirandą van Eeten, starszym nabywcą w firmie budowlanej Heijmans w Rosmalen. Oprócz pełnienia funkcji starszego nabywcy jest również przewodniczącą Komisji ds. BHP i ratowniczką. Specjalna kombinacja funkcji, która sprawia, że ​​jej wizja odnośnie Resc-Q-Assist jest wyjątkowo interesująca. Miranda wyjaśnia: „Resc-Q-Assist pokazuje w prosty, kolorowy sposób, jakich środków należy użyć podczas wypadku przy pracy. Na przykład w przypadku krwawienia musisz działać szybko i bezbłędnie. Apteczka Resc-Q-Assist jest istotną częścią naszych gotowych toreb ze środkami pomocniczymi”

„Nie bez powodu ESE International jest naszym preferowanym dostawcą w zakresie apteczek pierwszej pomocy, Evac Chairs (krzeseł ewakuacyjnych) i innych środków pomocniczych, których potrzebuje ratownik podczas udzielania pomocy. Heijmans, jak wiecie, jest firmą budowlaną i zawsze potrzebuje różnych narzędzi reagowania powypadkowego w różnych sytuacjach, takich jak plac budowy, podczas używania ciężkich maszyn, ale także w kantynie. Ich dostawą zajmuje się ESE International” W pełni zgadza się z naszym stwierdzeniem, że odpowiedzialność za właściwe materiały ratownicze zaczyna się od zakupu. „Ale nie tylko tam” - odpowiada: „Do wyboru angażuję różne osoby, zaczynając od Inspektora BHP, ale także osoby odpowiedzialne za roboty na budowie.

Doskonale zdają sobie sprawę z sytuacji na budowie i to jest oczywiście bardzo ważne. Zaufanie, szkolenia i materiały mają kluczowe znaczenie dla naszych pracowników, aby mogli działać odpowiednio i bezpiecznie ” Może również skorzystać z własnych doświadczeń z Resc-Q-Assist. Ostatnio, jako ratownik, pomogła koledze na budowie z opatrzeniem rany spowodowanej uderzeniem liny o okulary pracownika. „Nasze apteczki są starannie przechowywane w specjalnie zaprojektowanych szafkach. Dzwonisz pod numer alarmowy, uzyskujesz pozwolenie na zabranie ze sobą torby ratunkowej i ruszasz w drogę. Po prostu wiesz, że masz wszystko przy sobie i że Resc-Q-Assist jest natychmiast uzupełniany o to, co zostało użyte. To zwiększa pewność siebie” Zapytana, czy mogłaby podać przykład, Miranda odpowiada: „W Heijmans bezpieczeństwo jest najważniejsze, robimy to bezpiecznie, w przeciwnym razie nie robimy tego wcale” Miranda kontynuuje: „W 2013 roku Heijmans rozpoczął program bezpieczeństwa BW! (Bez Wypadków).

Celem tego programu jest pro aktywne podniesienie świadomości bezpieczeństwa, zapobieganie wypadkom śmiertelnym lub trwałym obrażeniom oraz uzyskanie statusu najbezpieczniejszej firmy budowlanym w Holandii ,w 2018 roku. Resc-Q-Assist z kolorowymi kodami i wskazówkami diagnostycznymi stymuluje te dążenia ”

Miranda van Eeten - starszy nabywca, przewodnicząca Komisji ds. BHP, ratowniczka

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem