Safety First!

Safety First!

Bezpieczeństwo jest najważniejsze w firmie Total. Słynna francuska, międzynarodowa firma zatrudnia ponad 100 000 pracowników na całym świecie.

Bezpieczeństwo jest najważniejsze w firmie Total. Słynna francuska, międzynarodowa firma zatrudnia ponad 100 000 pracowników na całym świecie i firmy w ponad 130 krajach świata, w Holandia ma sieć 360 stacji benzynowych. Część z nich w spółce zależnej Servauto Nederland BV, która zatrudnia ponad 800 pracowników.

Jako HSEQ Adviser Direct Operations, Jacco Speelman jest odpowiedzialny w najszerszym znaczeniu tego słowa za promowanie zasad bezpieczeństwa wśród pracowników i kierowców na naszych stacjach Servo i w ich otoczeniu.

„Od warunków pracy po bezpieczeństwo żywności i od ograniczeń zmniejszających prędkość po nowe projekty. Wiele, jeśli nie wszystko, co dzieje się na stacji paliw, ma związek z bezpieczeństwem. Dlatego zawsze jest dużo pracy. Robię to z wielką przyjemnością”.

Safety Second!

Ale jest to również odpowiedzialne zadanie, jak wynika z wypowiedzi Jacco. „Od członków dyrekcji do pracowników, wszyscy zdają sobie sprawę, jak ważna jest bezpieczna praca. Dlatego nasi pracownicy przestrzegają między innymi dwanaście Złotych Zasad Total.

Troska o zdrowie, bezpieczeństwo i środowisko jest również mocno zakorzeniona w naszym systemie jakości ISO 9001. W ten sposób staramy się nie tylko tworzyć bezpieczne i zdrowe otoczenie dla naszych pracowników, ale także staramy się sprostać oczekiwaniom i życzeniom naszych gości”

„Otrzymujemy konkretne porady, na podstawie których sami możemy podjąć w firmie Total odpowiednie środki zaradcze. I działa to od lat bardzo dobrze!”

Jacco Speelman – HSEQ Adviser Direct Operations Total

Speelman wybrał profesjonalnego partnera, takiego jak ESE International. ESE dostarcza między innymi walizki Resc-Q-Assist, butelki do przemywania oczu i AED- Automatyczny defibrylator zewnętrzny (w tym zapewnia ich coroczną konserwację). Jak się okazuje, ku pełnej wzajemnej satysfakcji. „Oprócz dostarczania wysokiej jakości produktów i starannej konserwacji, ESE to po prostu bardzo przyjemna firma. Wzajemne kontakty zawsze przebiegają płynnie i bezproblemowo. Wspólnie opracowujemy odpowiednie rozwiązania, dlatego kupujemy tylko artykuły nam potrzebne. Otrzymujemy konkretne porady, na podstawie których sami możemy podjąć w firmie Total odpowiednie środki zaradcze. I działa to od lat bardzo dobrze!”

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem