Szkolenia Saasen

Szkolenia Saasen

Dużą zaletą jest to, że oferta jest bardzo przejrzysta

Gerrit-Jan Roodvoets pracuje w Grupie Saasen w Mierlo od 20 lat. Obecnie jest managerem sprzedaży, ale zaczynał jako instruktor straży pożarnej.

Gerrit-Jan Roodvoets pracuje w Grupie Saasen w Mierlo od 20 lat. Obecnie jest managerem sprzedaży, ale zaczynał jako instruktor straży pożarnej. Oprócz tego jest również Instruktorem BHP i doradcą ds. Bezpieczeństwa pożarowego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jako instruktor jest ściśle zaangażowany w tworzeniu materiałów dydaktycznych. Grupa Saasen ma siedzibę w Mierlo i składa się z 3 spółek: Saasen Risico Management, Saasen Facility Management i Saasen Szkolenia. Spółka Saasen Szkolenia korzysta z Resc-Q-Assist w szkoleniach z zakresu reagowania kryzysowego i pierwszej pomocy. Gerrit-Jan: „Dużą zaletą Resc-Q-Assist jest to, że apteczka jest dobrze zorganizowana, abyś mógł szybko znaleźć to, czego potrzebujesz. Możesz też od razu zobaczyć, czego może brakować. Kolejnym dużym plusem jest diagram. Wskazuje on dosłownie środki właściwej pomocy. Pamiętaj, że członkowie służb ratowniczych nie są wzywani codziennie do ofiary, może to być w odstępach kilku miesięcy. Czują się wtedy bardziej pewni siebie, ponieważ wiedzą, że Resc-Q-Assist niejako wspiera ich wiedzą”

„Podczas naszych szkoleń kursanci otrzymują zadania, a następnie korzystają z Resc-Q-Assist. Ich doświadczenia są pozytywne. Mogą skupić się na ofierze i nie tracić niepotrzebnie cennego czasu. Diagnoza jest natychmiastowa i nie ma potrzeby szukania właściwego opatrunku ” Na pytanie, czy ma jakieś osobiste doświadczenia z używaniem Resc-Q-Assist, odpowiada: „Używam Resc-Q-Assist również, kiedy uczestniczę na motorowej karetce pogotowia na imprezach. Ostatnio używałem walizki w trakcie dużego wypadku podczas wyścigu kolarskiego. Ogromną zaletą jest to, że inni ratownicy mogą mi pomóc, gdy o coś poproszę. Nie muszą też szukać, od razu znajdują to, czego potrzebuję. To działa znacznie wydajniej ”

Gerrit-Jan Roodvoets – menedżer sprzedaży Szkolenia Saasen w Mierlo

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem